A napokban befejeződő fejlesztés keretén belül új edzőterem kialakítása valósult meg Hejőpapin a létesítmény használatához szükséges sporteszközök beszerzésével. A beruházás 30,26 %-át Miskolci Tibor saját erőből finanszírozza, a fennmaradó 9,97 millió forintot a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program Plusz keretén belül Európai Unió és Magyarország költségvetése társfinanszírozásából nyújtott vissza nem térítendő támogatás fedezi, a projekt összköltsége 14,29 millió forint.
A vállalkozás 2013-ban alakult, jelenleg dohánykiskereskedelmi egységként is működik. A főutcáról könnyen megközelíthető telephelyükön 2 épület található, az egyik épületben dohánybolt működik, illetve egy különálló részében szolárium üzemel. A másik épületrész átépítésre szorult, ennek egy részében került kialakításra edzőterem a most záruló pályázat keretén belül.
A most záruló beruházás keretén belül megtörtént a létesítménynek helyet adó épület teljes külső és belső felújítása, a rendelkezésre álló belső terek átalakítása úgy, hogy megfeleljenek az edzőterem higiénikus, biztonságos és gazdaságos üzemeltetésére. A homlokzat átalakításánál fontos szempont volt, hogy az alkalmazott nyílászárók, valamint az épület mindenben megfeleljenek a mai kor előírásinak. A projekt keretén belül beszerzésre került:
- HMS Cyklop3 Smith-keret állítható paddal + 200 kg gumírozott súlytárcsa
- Master FC100 professzionális futópad
- Fitlux 6000 lépcsőzőgép (taposógép)
- HMS M5812i szobakerékpár
Hejőpapi központjában már eddig is volt tornaterem és műfüves sportpálya, így a most megépült edzőteremmel komplex sportolási lehetőség áll majd mindenki rendelkezésére. A most befejeződő projekt keretén belül átalakított és tiszta környezetben olyan edzőterem jött létre, ahol minden korosztály élvezheti a mozgás örömét, így kikapcsolódás mellett az egészség megőrzését is szolgálja. Az épület külső felújításával javul a településkép, mely pozitívan befolyásolja az itt lakók elégedettségét, Hejőpapi lakosság megtartó erejét.
A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Regionális Fejlesztési Alap társfinanszírozásával az Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program Plusz keretén belül valósult meg.